بلیط هواپیما

بندرلنگه به تهران برنامه پروازی منظمی ندارد برای مشاهده آنلاین پرواز های بندرلنگه به تهران بر روی تصویر زیر کلیک کنید و مبدا و مقصد خود را جستجو کنید کیش زوم ارزانترین نرخ 15 روز آنیده را به شما نمایش میدهد .

 

 

بندرلنگه به تهران چه روزهای پرواز دارد ؟

 

پرواز بندرلنگه به تهران توسط کدام ایرلاین انجام میگردد ؟

 

الان که دارم این مقاله رو مینویسم پرواز بندرلنگه به تهران فقط توسط ایرلاین ایران ایر انجام میشه ولی ممکنه با توجه به تقاضا در ماهای آینده پرواز های دیگری نیر برقرار بشه .

 

 

بار مجاز پرواز بندرلنگه به تهران چند کیلو گرم است ؟

 

بار مجاز پرواز بندرلنگه به تهران 25 کیلو گرم است .

 

 

 

خرید بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران

 

آسان ترین راه خرید بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران خرید آنلاین از طریق وبسایت کیش زوم میباشد شما در وبسایت کیش زوم با جستجو مبدا و مقصد خود به راحتی با 3 کلیک میتوانید خرید انجام دهید.

 

www.kishzoom.com

 

 

بندرلنگه به تهران چه روزهای پرواز دارد ؟

 

مدت زمان پرواز بندرلنگه به تهران چند ساعت است ؟

 

 

با خرید بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران شاید براتون سوال باشه که مدت زمان پرواز چند ساعته زمان پرواز بندرلنگه به تهران 1 ساعت 40 دقیقه است البته شاید نوع هواپیما و شرایط آب و هوایی تغیراتی در زمان پرواز ایجاد کنه که خیلی محدوده این تغیرات .

 

 

بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران چارتر یا سیستمی است ؟

 

در زمان نگارش این مقاله پرواز بندرلنگه به تهران سیستمی است ولی درآینده ممکنه تغیرات داشته باشد هنگا خرید در سایت کیش زوم کنار قیمت پرواز سیستمی یا چارتر بودن پرواز نوشته شده است .

 

 

تلفن تماس فرودگاه بندرلنگه

 

تلفن های فرودگاه :  44223444 ، 44223111 76 98+

اطلاعات پرواز : داخلی 218

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایر

دفترایران ایر : 44222800 76 98 +

انبار ایران ایر : 44223800 76 98 +

دفتر آسمان :  44224617 76 98 +

bandarlengeh.info@airport.ir

 

 

بلیط پرواز بندرلنگه به تهران

 

برای حمایت از ما خرید بلیط هواپیما بندرلنگه به تهران را از وبسایت کیش زوم انجام دهید .

 

 

سایر پرواز های داخلی

 

جاسک به تهران چه روزهای پرواز دارد

یزد به تهران چه روزهای پرواز دارد

 

 

منابع :

 

فرودگاه بندر لنگه

کیش زوم

 

مارکومشاهده نوشته ها

کیش 100 مشاور و راهنمای سفر شماست.. در کیش100 میتوانید پاسخ پرسش های خود درباره جاذبه ها، برنامه سفر، هزینه ها، حمل و نقل، آب و هوا نقشه و تصاویر مقاصد سفر را بیابید. کارشناسان کیش100 هزاران جاذبه و محتوای دیدنی داخل و خارج از کشور را از نگاه گردشگری نقدو بررسی کرده اند و ضمن بیان نقاط ضعف و قوتشان به آنها امتیاز داده اند. یک و نیم میلیون کاربر مانند شما هم، پس از سفر نظر و سوال خود را در دیدگاه کاربران درج کرده اند که می‌تواند تجربه سفر آنها را به شما منتقل کند. در وبسایت کیش100 می توانید برنامه اختصاصی سفر خود را طراحی کنید. پرواز رفت و برگشت جداگانه برای هر مسیری بخواهید تهیه کنیدبرنامه های سفر آماده ما را که در قالب تور آنلاین طراحی شده اند خریداری و رزرو کنید. شما در کیش100 تمام عملیات خرید خود را از طریق درگاه های معتبر انجام میدهید همچنین میتوانید درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب و با کمک پشتیبانی خرید خود را ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو هتل خرید بلیط هواپیما دانلود اپلیکیشن