بلیط هواپیما کیش به تهران

بلیط هواپیما کیش به تهران


قشم به تهران 7 روز هفته پرواز دارد برای مشاهده آنلاین پرواز های قشم به تهران بر روی تصویر زیر کلیک کنید و مبدا و مقصد خود را جستجو کنید کیش زوم ارزانترین نرخ 15 روز آینده بلیط هواپیما قشم به تهران را به شما نمایش میدهد .

پرواز قشم به تهران توسط کدام ایرلاین انجام میگردد ؟

اکثر پرواز های قشم به تهران توسط ایرلاین قشم ایر و تابان انجام میگردد و در بعضی از روزها ایرلاین ایران ایر معراج هواپیما کاسپین  و هواپیما آتا نیر پرواز دارند

بار مجاز پرواز قشم به تهران چند کیلو گرم است ؟

بار مجاز پرواز قشم به تهران 20 الی 25 کیلو گرم است .

خرید بلیط هواپیما قشم به تهران

آسان ترین راه خرید بلیط هواپیما قشم به تهران خرید آنلاین از طریق وبسایت کیش زوم میباشد شما در وبسایت کیش زوم با جستجو مبدا و مقصد خود به راحتی با 3 کلیک میتوانید خرید انجام دهید.

www.kishzoom.com

مدت زمان پرواز قشم به تهران چند ساعت است ؟

با خرید بلیط هواپیما قشم به تهران شاید براتون سوال باشه که مدت زمان پرواز چند ساعته زمان پرواز قشم به تهران 1 ساعت 55 دقیقه است البته شاید نوع هواپیما و شرایط آب و هوایی تغیراتی در زمان پرواز ایجاد کنه که خیلی محدوده این تغیرات .

بلیط هواپیما قشم به تهران چارتر یا سیستمی است ؟

در زمان نگارش این مقاله پرواز قشم به تهران معمولا چارتر است ولی درآینده ممکنه تغیرات داشته باشد هنگا خرید در سایت کیش زوم کنار قیمت پرواز سیستمی یا چارتر بودن پرواز نوشته شده است .

تلفن تماس فرودگاه قشم

آدرس فرودگاه قشم

استان هرمزگان ، جزیره قشم ، فرودگاه بین المللی قشم

تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه قم :

۰۷۶۳۵۳۳۵۰۴۰

info@QeshmAirport.com

لطفا جهت اطلاع از اشیا گمشده با شماره 09177606089 آقای سفاری یا خانم موسوی (جامه دان) تماس حاصل فرمایید

بلیط پرواز قشم به تهران

برای حمایت از ما خرید بلیط هواپیما قشم به تهران را از وبسایت کیش زوم انجام دهید .

www.kishzoom.com

سایر پرواز های داخلی

جاسک به تهران چه روزهای پرواز دارد

یزد به تهران چه روزهای پرواز دارد

منابع :

فرودگاه قشم

کیش زوم

مارکومشاهده نوشته ها

کیش 100 مشاور و راهنمای سفر شماست.. در کیش100 میتوانید پاسخ پرسش های خود درباره جاذبه ها، برنامه سفر، هزینه ها، حمل و نقل، آب و هوا نقشه و تصاویر مقاصد سفر را بیابید. کارشناسان کیش100 هزاران جاذبه و محتوای دیدنی داخل و خارج از کشور را از نگاه گردشگری نقدو بررسی کرده اند و ضمن بیان نقاط ضعف و قوتشان به آنها امتیاز داده اند. یک و نیم میلیون کاربر مانند شما هم، پس از سفر نظر و سوال خود را در دیدگاه کاربران درج کرده اند که می‌تواند تجربه سفر آنها را به شما منتقل کند. در وبسایت کیش100 می توانید برنامه اختصاصی سفر خود را طراحی کنید. پرواز رفت و برگشت جداگانه برای هر مسیری بخواهید تهیه کنیدبرنامه های سفر آماده ما را که در قالب تور آنلاین طراحی شده اند خریداری و رزرو کنید. شما در کیش100 تمام عملیات خرید خود را از طریق درگاه های معتبر انجام میدهید همچنین میتوانید درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب و با کمک پشتیبانی خرید خود را ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو هتل خرید بلیط هواپیما دانلود اپلیکیشن