حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید و همین که قیمت بلیط ها را مشاهده کردید، از خرید خود منصرف شده اید. متاسفانه قیمت خرید بلیط های هواپیما در کشور ایران بسیار افزایش پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده است که افراد به دنبال راهی باشند که بتوانند اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان کنند! اگر شما هم به دنبال راهی برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش و یا با هر مبدا مقصد دیگری به صورت ارزان هستید، با ما همراه باشید تا شما را با راز و رمزهای خرید بلیط های هواپیما ارزان آشنا کنیم.

HTTP://KISHZOOM.COM

 

خرید بلیط هواپیما

 

 

کجا بلیط هواپیما را ارزان می فروشند؟

این اولین سوالی است که برای افرادی که قصد خرید بلیط هواپیما به صورت ارزان را دارند، پیش می آید. کجا بلیط هواپیما را ارزان می فروشند؟ اول از همه این موضوع را باید برای شما روشن کنیم که همه سایت های اینترنتی و برنامه هایی که اقدام به ارائه خدمات بلیط هواپیما می کنند، یک قیمت مشخص و معینی برای خرید بلیط های هواپیماها دارند.

این یعنی اینکه فرقی نمی کند شما به کدام سایت فروش بلیط هواپیما برای خرید بلیط مراجعه کنید؛ اما اینجا یک تفاوتی میان بعضی از سایت های اینترنتی و برنامه های موبایلی وجود دارد. بعضی از این سایت ها و یا برنامه های موبایلی امکان خرید بلیط هواپیما با یک تخفیف مناسب را می دهند و افراد می توانند با دریافت کد تخفیف اقدام به خرید بلیط هواپیما با تخفیف بسیار مناسب کنند.

بنابراین، تا به اینجا مشخص شد که قیمت بلیط هواپیما در همه سایت ها و برنامه های موبایلی یکسان است؛ مگر اینکه یک سامانه فروش بلیط هواپیما بخواهد اقدام به فروش بلیط هواپیما با قیمت ارزان تر و با تخفیف بیشتری کند.

ّلیط هواپیما بندرعباس

 

بلیط هواپیما را خیلی زود بخرید …

حالا که متوجه شدیم قیمت بلیط هواپیما در هر یک از سامانه های فروش بلیط هواپیما یکسان است، باید بدانیم که چه زمانی اقدام به خرید بلیط هواپیما کنیم، بهتر است؟ اگرچه که قیمت بلیط هواپیما در سامانه های فروش یکسان است؛ اما قیمت بلیط هواپیما به صورت پله پله افزایش پیدا می کند. به طور مثال قیمت یک بلیط هواپیما از بازه 500 هزار تومان تا 800 هزار تومان است. این بلیط هواپیما دارای تعداد صندلی مشخصی است؛ اما قیمت بلیط هواپیما برای 9 نفر اولی که اقدام به خرید بلیط هواپیما می کنند، 500 هزار تومان است.

زمانی که ظرفیت این 9 نفر تمام شود، قیمت بلیط هواپیما یک پله افزایش پیدا می کند. به طور مثال قیمت هواپیما به 600 هزار تومان می رسد. حالا اگر مجددا ظرفیت 9 نفر دیگر برای بلیط هواپیما 600 هزار تومانی تمام شد، بلی هواپیما به 800 تومان می رسد.

بنابراین، اول از همه باید خیالتان را راحت کنیم که قیمت بلیط هواپیما نه تنها کاهش پیدا نمی کند، بلکه به مرور زمان به صورت پله ای هم افزایش پیدا می کند. لذا اگر قصد دارید که بلیط هواپیما بخرید سعی کنید که در سریع ترین زمان ممکن و قبل از تمام شدن ظرفیت های یک بلیط اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان کنید.

 

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری هم گزینه خوبی برای شما است.

حالا اگر سفر برنامه ریزی شده ای را در پیش ندارید و می خواهید که به یکی از شهرهای مختلف مانند کیش، تهران، اصفهان، اهواز و … سفر کنید، بهتر است که برای خرید بلیط هواپیما به لیست بلیط هواپیما لحظه آخری هم نگاه کنید.

بلیط های هواپیما لحظه آخری بلیط هایی هستند که با تخفیف بیشتری به افراد ارائه می شوند. البته بسیاری از برنامه های موبایلی و یا حتی سامانه های فروش بلیط هواپیما اقدام به ارائه خدمات بلیط هواپیما لحظه آخری نمی کنند؛ اما سایت هایی نیز وجود دارند که همیشه یک لیست پر بار برای بلیط های هواپیما لحظه آخری دارند.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری با قیمت مناسب را دارید، می توانید به سایت کیش زوم مراجعه کنید و اقدام به خرید بلیط مد نظرتان با قیمت مناسب تری کنید.

 

HTTP://KISHZOOM.COM

بلیط هواپیما یاسوج به تهران

قبل از خرید ساعات بلیط هواپیماها و قیمت آن ها را چک کنید!

یکی از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما این است که شما می توانید بلیط های هواپیماها را با همدیگر مقایسه کنید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما را دارید، توصیه می کنیم که حتما ساعات بلیط های هواپیما را چک کنید. بعضی از هواپیماها به دلیل اینکه ساعت خاصی دارند، گران تر از دیگر بلیط های هواپیماها می باشند.

به همین خاطر لازم است که با توجه به تاریخ سفر خودتان، تمامی بلیط های هواپیما را با هم مقایسه کنید و در نهایت بلیطی را خریداری کنید که با شرایط سفر شما جور باشد و در عین حال قیمت مناسب تری داشته باشد. معمولا قیمت بلیط های هواپیمایی که در صبح پرواز دارند، بیشتر از قیمت بلیط های هواپیماها دیگر می باشد؛ اما بلیط هایی که پرواز آن ها عصر یا شب است،  قیمت مناسب تری دارند.

 

با کیش زوم بلیط هواپیما را ارزان بخرید!

در زمان کنونی آنقدر قیمت خرید بلیط های هواپیما زیاد شده است که افراد به دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان هستند. اگرچه که سامانه های فروش بلیط هواپیما همگی اقدام به ارائه خدمات هواپیمایی به صورت یکسان می کنند و قیمت بلیط هواپیما برای هر یک از این سامانه ها مشخص و ثابت است! اما به هر حال شما می توانید با کیش زوم راحت تر اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان کنید.

اگر قصد دارید اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان کنید، توصیه می کنیم که حتما نکات و راز و رمزهای خرید بلیط هواپیما ارزان را مد نظرتان داشته باشید و سپس اقدام به خرید بلیط از کیش زوم کنید. حتما بلیط های هواپیما مختلف کیش زوم را با هم مقایسه کنید تا بهترین قیمت را برای خرید بلیط هواپیما پرداخت کنید.

اگر فرصت کافی برای سفر ندارید و فقط چند ساعت دیگر می خواهید با هواپیما سفر کنید، حتما لیست بلیط هواپیماهای لحظه آخرین کیش زوم را مشاهده کنید. شاید بلیط هواپیمای مد نظر شما در لیست هواپیماهای لحظه آخری کیش زوم بود و شما توانستید که با قیمت مناسب تری اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

 

منبع : خبر گزاری آریا

مارکومشاهده نوشته ها

کیش 100 مشاور و راهنمای سفر شماست.. در کیش100 میتوانید پاسخ پرسش های خود درباره جاذبه ها، برنامه سفر، هزینه ها، حمل و نقل، آب و هوا نقشه و تصاویر مقاصد سفر را بیابید. کارشناسان کیش100 هزاران جاذبه و محتوای دیدنی داخل و خارج از کشور را از نگاه گردشگری نقدو بررسی کرده اند و ضمن بیان نقاط ضعف و قوتشان به آنها امتیاز داده اند. یک و نیم میلیون کاربر مانند شما هم، پس از سفر نظر و سوال خود را در دیدگاه کاربران درج کرده اند که می‌تواند تجربه سفر آنها را به شما منتقل کند. در وبسایت کیش100 می توانید برنامه اختصاصی سفر خود را طراحی کنید. پرواز رفت و برگشت جداگانه برای هر مسیری بخواهید تهیه کنیدبرنامه های سفر آماده ما را که در قالب تور آنلاین طراحی شده اند خریداری و رزرو کنید. شما در کیش100 تمام عملیات خرید خود را از طریق درگاه های معتبر انجام میدهید همچنین میتوانید درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب و با کمک پشتیبانی خرید خود را ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو هتل خرید بلیط هواپیما دانلود اپلیکیشن