«شهرک نوبنیاد» در جزیره کیش، یکی از معروف ترین شهرک‌های مسکونی در این جزیره است که دارای ساختاری تازه و مدرن است. شهرک نوبنیاد، در شمال غرب جزیره کیش واقع شده و فاصله آن با مرکز شهر و بازارهای تجاری حدود ۱۵ کیلومتر است. این شهرک در سه فاز ۱، ۲ و ۳ مسکونی ساخته شده و در هر قسمت، یک فاز خدماتی شامل صنوفی مانند میوه فروشی‌ها، مراکز عرضه مواد خوراکی، نانوایی‌ها و سایر فروشگاه‌های خدماتی به صورت متمرکز فعالیت می کنند. ساکنین این قسمت از جزیره، معمولا شاغلین و ساکنین دائم جزیره هستند و مسافران کمتر گذرشان به منطقه نوبنیاد می‌افتد. امکانات رفاهی و خدماتی مانند مدرسه، مسجد و پارک نیز برای هر فاز در نظر گرفته شده است. ساخت و ساز در این منطقه از سال ۱۳۸۸ شروع شد و هم اکنون بیشتر ساکنان کیش در این شهرک سکونت دارند. این منطقه دسترسی مناسبی به بزرگراه‌های جزیره در مسیر کشتی یونانی، کلبه هور و مرکز شهر دارد. محله های نوبنیاد ۱، ۲ و ۳ به هم پیوسته و همجوار هستند ولی برای رفت و آمد به مرکز شهر می‌بایست از وسایل نقلیه عمومی از قبیل تاکسی و مینی بوس استفاده کرد. شهرک نوبنیاد منطقه ای نوساز است که تمامی بلوک های آپارتمان‌ها دارای پارکینگ انباری، آسانسور و تراس هستند. عمدتا آپارتمان‌های ساخته شده در این شهرک دارای ۷ تا ۹ واحد مسکونی هستند. دانشگاه بین المللی کیش، بازار عرب‌ها، بازار ماهی، کلبه هور و مجموعه کشتی یونانی در نزدیکی در این شهرک قرار دارند.

 

ضوابط ساخت این منطقه به صورت زیر می باشد:
تراکم             :   ۱۳۰%
سطح اشغال  :   ۴۰%
تعداد طبقات    :   ۳

دسترسی به خیابانها و حمل و نقل عمومی:
این منطقه دسترسی خیلی خوبی به بزرگراه های جزیره در مسیر کشتی یونانی،کلبه هور و مرکز شهر را دارد. خط مینی بوس رانی کیش تا منطقه فاز سه پوشش دهی دارد.تاکسی های دربستی در این منطقه تردد می کنند.

مراکز خدماتی:
یک  :  بازارچه نوبنیاو و بهارستان
دو   :  بازارچه تمشک و بازارچه بلوار طوس
سه :   بازارچه آرین

مراکز آموزشی در این منطقه تاکنون ساخته نشده است ولی این مهم در نظر گرفته شده است.

مشخصات واحدهای ساخته شده:
متراژ آپارتمانهای ساخته شده از ۴۸ متر الی ۱۸۰ متر می باشد.
در فاز سه با توجه به ضوایط جدید اعلام شده از سوی سازمان منطقه آزاد و شهرسازیی کیش، مبنی بر کم شدن حداکثر تعداد واحدها از ۹ واحد به ۷ واحد در هر بلوک باعث ساخت واحدهایی با تراس بزرگ در طبقه سوم شده است و یکی از شاخصه های فاز سه این مطلب می باشد.

رنج قیمت واحد های نوساز در نوبنیاد:
            قیمت واحدهای نوسازی که در شهرک نوبنیاد ساخته شده است بسته به موقعیت زمین (دو یا سه نبش،دوکله،بر خیابان و…) و همچنین متریآل استفاده شده در ساخت،پلن واحدها،داشتن ویو دری ا(در افق میتوان دریا را دید که از نظر ما قابل قبول نیست) یتوانداز متری 27 تا 45 میلیون تومان متغیر می باشد.
قیمت اجاره در فازهای مختلف نوبنیاد بنا به کیفیت ساخت میتواند از متری ؟ میلیون رهن الی ؟ میلیون باشد که بر مبنای ۳%به اجاره تبدیل میشود.

مشخصات ساختمانها:
بغیر از چند ساختمان اکثر ساختمانها دارای آسانسور می باشند.
تراس و پارکینگ و انباری بنا به تعداد واحدها در بلوک در اکثر ساختمانها تامین شده است.
نما ساختماننها اکثرا سنگ و کنتکس می باشد.
ساختمانهای نوبنیاد دارای سند شش دانگ می باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

مارکومشاهده نوشته ها

کیش 100 مشاور و راهنمای سفر شماست.. در کیش100 میتوانید پاسخ پرسش های خود درباره جاذبه ها، برنامه سفر، هزینه ها، حمل و نقل، آب و هوا نقشه و تصاویر مقاصد سفر را بیابید. کارشناسان کیش100 هزاران جاذبه و محتوای دیدنی داخل و خارج از کشور را از نگاه گردشگری نقدو بررسی کرده اند و ضمن بیان نقاط ضعف و قوتشان به آنها امتیاز داده اند. یک و نیم میلیون کاربر مانند شما هم، پس از سفر نظر و سوال خود را در دیدگاه کاربران درج کرده اند که می‌تواند تجربه سفر آنها را به شما منتقل کند. در وبسایت کیش100 می توانید برنامه اختصاصی سفر خود را طراحی کنید. پرواز رفت و برگشت جداگانه برای هر مسیری بخواهید تهیه کنیدبرنامه های سفر آماده ما را که در قالب تور آنلاین طراحی شده اند خریداری و رزرو کنید. شما در کیش100 تمام عملیات خرید خود را از طریق درگاه های معتبر انجام میدهید همچنین میتوانید درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب و با کمک پشتیبانی خرید خود را ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو هتل خرید بلیط هواپیما دانلود اپلیکیشن