حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید از یک مبدا خاص به یک مقصد خاص سفر کنید؛ اما ندانید که چگونه بلیط هواپیما خریداری کنید؟ در گذشته، تنها روش خرید بلیط هواپیما این بود که افراد به صورت حضوری به یک دفتر فروش بلیط هواپیما مراجعه می کردند و اقدام به خرید بلیط هواپیما می کردند؛ اما در حال حاضر نحوه خرید بلیط های هواپیما بسیار متفاوت شده است و افراد می توانند بدون مراجعه حضوری و در هر جایی که هستند اقدام به خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین کنند.

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما از هر مبدا و مقصدی که می خواهید …

امروزه با توجه به دغدغه های بسیار زیاد مردم، افراد بسیار زیادی تمایل دارند که در صورت نیاز به سفر کردن، با هواپیما سفر کنند؛ چرا که هواپیما مدت زمان سفر آن ها را به شدت کاهش می دهد و از لحاظ زمانی، هواپیما صرفه جویی زیادی در زمان می کند. به همین خاطر بسیاری از افراد به دنبال خرید بلیط هواپیما هستند از شهر محل سکونت خودشان به یک مقصد دیگر هستند.

در حال حاضر، بهترین روش برای خریداری بلیط هواپیما این است که افراد بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین اقدام به خرید انواع بلیط های هواپیما کنند. در کیش زوم انواع بلیط های هواپیمای چارتری و اکونومی به فروش می روند و شما می توانید بدون دغدغه رفت و آمد اقدام به خرید بلیط هواپیما از هر مبدا و به هر مقصدی کنید. از جمله بلیط های هواپیمایی که در کیش زوم به فروش می روند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • بلیط هواپیما از تهران به کیش
 • بلیط هواپیما از تهران به اصفهان
 • بلیط هواپیما از اصفهان به اهواز
 • بلیط هواپیما از اهواز به تهران
 • بلیط هواپیما از دزفول به تهران
 • بلیط هواپیما از تهران به اهواز
 • بلیط هواپیما از مشهد به تهران
 • بلیط هواپیما از تهران به مشهد
 • بلیط هواپیما از اصفهان به مشهد
 • بلیط هواپیما تهران کیش
 • و …

خرید بلیط هواپیما

دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای خریدن بلیط هواپیما نیست!

در گذشته، تنها راه برای خریدن بلیط هواپیما این بود که افراد به یکی از دفاتر فروش بلیط هواپیما مراجعه کنند و اقدام به خریدن بلیط هواپیمای مد نظر خودشان کنند؛ اما در حال حاضر روش دیگری برای خرید بلیط هواپیما وجود دارد که دیگر دغدغه های خرید حضوری بلیط هواپیما را رفع کرده است.

اگر می خواهید که در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید، نیازی به مراجعه حضوری ندارید. شما می توانید با مراجعه به سایت کیش زوم، مبدا و مقصد بلیط خودتان را انتخاب کنید و در هر تاریخی که می خواهید بلیط خریداری کنید.

تمامی مراحل مربوط به پیدا کردن بلیط، خرید بلیط، پرداخت هزینه بلیط و صدور بلیط در کیش زوم به صورت آنلاین انجام می شود و شما برای دریافت بلیط هواپیمای خودتان نیازی به مراجعه حضوری به دفتر فروش بلیط هواپیما ندارید.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد در هنگام خرید بلیط هواپیما پیش می آید، این است که بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟ برای پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که متاسفانه قیمت بلیط هواپیما بسیار افزایش پیدا کرده است و قدرت خرید مردم هم برای خرید بلیط های هواپیما بسیار کاهش پیدا کرده است. به همین خاطر لازم است که افراد برای خرید بلیط هواپیما به یک سری نکات توجه داشته باشند، تا بتوانند بلیط مد نظر خودشان را با کمترین قیمت خریداری کنند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما حداقل  هفته قبل از شروع زمان سفر است؛ اما چرا؟ بلیط های هواپیما ابتدا دارای قیمت مناسب تری می باشند، اما پس از گذشت چند روز، قیمت بلیط های هواپیما به صورت پله ای افزایش پیدا می کند. به طور مثال گاهی اوقات پیش می آید که قیمت یک بلیط هواپیما 650 هزار تومان باشد؛ اما در روزهای آخر مانده به تاریخ پرواز، قیمت بلیط هواپیما به نزدیک 1 میلیون تومان می رسد.

به همین خاطر اگر قصد سفر به یک شهر را دارید، توصیه می کنیم که حداقل 1 هفته قبل از تاریخ شروع سفرتان اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید تا با مشکل افزایش قیمت بلیط هواپیما مواجه نشوید.

نکته دیگری که زمان خرید بلیط هواپیما را مهم جلوه می دهد، این است که هواپیماها ظرفیت محدودی دارند و لازم است که افراد برای خرید بلیط هواپیما در همان روزهای ابتدایی اقدام کنند تا ظرفیت هواپیما تکمیل نشود.

خرید بلیط هواپیما

قیمت بلیط هواپیما

قیمت بلیط هواپیما به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد و حتی برای یک مبدا و مقصد مشخص هم نمی توان قیمت مشخصی را برای خرید بلیط هواپیما در نظر گرفت؛ اما مهم ترین عاملی که بر روی قیمت بلیط هواپیما تاثیرگذار می باشد، فاصله تاریخ خرید بلیط هواپیما تا تاریخ پرواز هواپیما می باشد.

به همین خاطر همانطور که توصیه کردیم، بهتر است برای خرید بلیط هواپیمای ارزان چند روز قبل از پرواز اقدام به خرید بلیط هواپیما از کیش زوم کنید تا هم بلیط هواپیما تمام نشود و هم قیمت مناسبی داشته باشد.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری از کیش زوم

حتما برای شما هم پیش آمده است که صبح سر کار باشید و عصر به صورت ناگهانی تصمیم بگیرید که به یک سفر تفریحی و یا کاری بروید. در این موقعیت ها بهترین کار برای خرید بلیط هواپیما این است که به یکی از سایت های فروش بلیط هواپیما لحظه آخری مراجعه کنید و اقدام به خرید بلیط های لحظه آخری هواپیما کنید.

WWW.KISHZOOM.COM

بلیط های لحظه آخری هواپیماها دارای قیمت مناسب تری نسبت به دیگر بلیط ها می باشند. دلیل ارزان بودن بلیط هواپیما لحظه آخری این است که زمان زیادی تا ساعت پرواز هواپیماها نمانده است. به همین خاطر لازم است که تمامی صندلی های هواپیما پر شوند.

کیش زوم یکی از سایت های فروش بلیط هواپیما لحظه آخری است که اقدام به فروش بلیط هواپیما می کند. در صورتی که می خواهید اقدام به خرید بلیط هواپیمای ارزان کنید، توصیه می کنیم که در ساعات پایانی سفر خودتان، به سایت کیش زوم مراجعه کنید و لیست بلیط های هواپیمای لحظه آخری را مشاهده کنید. شاید بلیط مد نظر شما در لیست پروازهای لحظه آخری کیش زوم بود و شما از تخفیفات استثنایی کیش زوم برای خرید بلیط هواپیما بهره مند شدید.

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما

مارکومشاهده نوشته ها

کیش 100 مشاور و راهنمای سفر شماست.. در کیش100 میتوانید پاسخ پرسش های خود درباره جاذبه ها، برنامه سفر، هزینه ها، حمل و نقل، آب و هوا نقشه و تصاویر مقاصد سفر را بیابید. کارشناسان کیش100 هزاران جاذبه و محتوای دیدنی داخل و خارج از کشور را از نگاه گردشگری نقدو بررسی کرده اند و ضمن بیان نقاط ضعف و قوتشان به آنها امتیاز داده اند. یک و نیم میلیون کاربر مانند شما هم، پس از سفر نظر و سوال خود را در دیدگاه کاربران درج کرده اند که می‌تواند تجربه سفر آنها را به شما منتقل کند. در وبسایت کیش100 می توانید برنامه اختصاصی سفر خود را طراحی کنید. پرواز رفت و برگشت جداگانه برای هر مسیری بخواهید تهیه کنیدبرنامه های سفر آماده ما را که در قالب تور آنلاین طراحی شده اند خریداری و رزرو کنید. شما در کیش100 تمام عملیات خرید خود را از طریق درگاه های معتبر انجام میدهید همچنین میتوانید درصورت عدم دسترسی به پرداخت اینترنتی از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب و با کمک پشتیبانی خرید خود را ثبت نمایید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو هتل خرید بلیط هواپیما دانلود اپلیکیشن